ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Sündmused

Trüki

10. november 2014
06.11.2014 Hommikuseminar "Majandustarkvara ja EDI - paras paar"
Telema kutsus IT-ettevõtete esindajad Telliskivi F-Hoonesse hommikukohvile. Enam kui 30 seminaril osalejale esitleti EDI arengusuundi ja kvaliteedinõudeid, räägiti Telema EDI liidestusvõimalustest ning Telema Sertifitseeritud Partnerite Programmist. Praktilises töötoas avastati ühiselt kas ja kui palju on EDI abil võimalik kokku hoida aega ja raha.
EDI ja e-dokumendid ei ole majandustarkvarafirmadele kaugeltki võõras teema, sest kliendid vajavad seda ning pakutav tarkvara peab EDI võimaldama, et püsida konkurentsis. Aga kuidas liidestuda EDI-ga nii, et see nii lõppkasutajale kui majandustarkvara toefirmale kõige valutum ja efektiivsem oleks? Või kas ja kui palju on võimalik EDI-ga kulusid kokku hoida? Just neile ja paljudele teistele küsimustele andiski Telema hommikuseminar vastuse.

Lähemalt tutuvustati mugavat liidestust võimaldavat Telema EDI Moodulit ja klientide seas üha laiemalt levivat 4-dokumendi tarnemudelit. Kõige soojemat vastukaja andsid osalejad praktilisele workshopile, mille käigus tuli läbi teha ostuarvete menetlemise protsess, kui arve esitatakse paberil, pdf-dokumendina ja täielikult digitaliseeritud kujul. Tuliste arutelude tulemusena selgus, et EDI kasutades kulub dokumentide menetlemiseks keskmiselt kolm korda vähem aega. Aeg on teatavasti raha!

Seminaril näidatud esitlusi saate vaadata siit.
Täieliku pildigalerii leiate Telema FB-lehelt.Telema AS