ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

11. detsember 2013
11.12.2013 Eesti firma Telema MMT nutilahendus nüüd kasutusel ka Soomes
Detsembris võttis Sirowa Nordic Cosmetics esimese ettevõttena Soomes kasutusele Telema MMT. See on Eestis loodud nutilahendus tarnijatele, kelle müügiesindajad koguvad tellimusi kliendikülastuste käigus. Baltimaades kasutab sama lahendust edukalt juba 30 ettevõtet kokku üle 250 kasutajaga.
Telema MMT võimaldab nutiseadmes registreerida kliendikülastusi, koguda tellimusi ning infot väljapanekute kohta müügikohtades. Mobiilselt kliendikülastuse käigus loodud tellimused ja muu vajalik info saadetakse elektrooniliselt ettevõtte majandustarkvarasse. Lahenduse kasutuselevõtt võimaldab loobuda pabertellimustest ja andmete käsitsi sisestamisest. Kogu protsess muutub kordades kiiremaks, odavamaks  ning selle käigus tekib oluliselt vähem vigu.

“Meil on hea meel, et Nordic Cosmetics valis oma müügiprotsessi tõhustamiseks just Telema MMT lahenduse,” kommenteerib Telema juhataja Hele Hammer. “See on esimene samm Soome turuI meie ettevõtte jaoks, samas järjekordne kinnitus sellele, et Eesti IT-lahendused on hinnatud ka väljaspool koduturgu.”

SIROWA Logistik & Service GmbH esindaja Andreas Köhler selgitab: “Sirowa ettevõtted Eestis, Lätis ja Leedus on Telema mobiilse müügimehe lahendust kasutanud juba 7 aastat. See on tugevdanud meie suhteid klientidega ning aidanud kokku hoida palju aega ja raha. Telema MMT on tehniliselt töökindel, lihtne ja intuitiivne lahendus. Meie jaoks on oluline ka Telema võime kiiresti reageerida meie vajadustele ning pakkuda asjatundlikku kasutajatuge. Sama lahenduse juurutamine Soomes oli seega loogiline samm.”

Telema MMT lahendus muudab palju lihtsamaks ja mugavamaks Sirowa Nordic Cosmeticsi 14 müügiesindaja töö, kelle hallata on tuhandeid kauplusi üle kogu Soome. Seni pabertellimusi käsitsi sisestanud müügiassistendid saavad tõhusamast töökorraldusest võidetud aega kasutada kliendisuhete tugevdamiseks. Lisaks elektroonilisele tellimuste kogumisele saavad Sirowa esindajad müügipunktides registreerida ka toodete tarneauke, toodete arvu ja asetust kaupluse riiulis ning müügihinda.  Infot saab täiendada pildiga väljapanekust.


Telema MMT (Mobiilse Müügimehe Töövahend):
Telema MMT vähendab oluliselt tellimuste käsitlemiseks kuluvat aega ja vigade arvu. Paberitöö ja andmete korduva sisestamise arvelt säästab müügipersonal kuni 2 tundi päevas, mida saab kasutada kliendisuhete tugevdamiseks. Jooksvalt reaalajas majandustarkvarasse jõudev info ühtlustab ka lao tööd kauba väljastamisel. Nutiseadmes on kõik andmed alati uuendatud ja käepärast - see võimaldab teenindada kliente kiiremini ning palju tõhusamalt. Vana, pabertellimusi kasutava protsessiga võrreldes võimaldab Telema MMT säästa kuni 220 EUR ühe müügimehe kohta kuus.
Lisainfot Telema MMT kohta saate lugeda siit.

Telema on Baltikumi suurim EDI operaator, kes toetab kaubandusettevõtete tarneahela protsesse IT lahendustega. Telema edastab EDI kaubadokumente (tellimused, arved, tarnekorraldused jt.) ja töötleb neid vastavalt ärireeglitele. Telema süsteemis on üle 3000 poe ja üle 1000 tarnija, aastas vahetatakse rohkem kui 10 miljonit dokumenti. Telema peamised kliendid on Balti riikides, kuid ka Soomes, Rootsis, Taanis, Poolas, Saksamaal ja Hollandis, kokku 14 riigist.

Sirowa Group turustab Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Poolas mitmeid tuntud kosmeetikabrände (näiteks Max Factor, Hugo Boss, Escada, Trussardi, Kanebo). Ettevõtte logistikakeskus asub Saksamaal. 1993. aastal asutatud ettevõttete grupp laiendas oma tegevust Soome 2003. aastal ning kolm aastat hiljem võeti koos Scancoga üle Nordic Cosmetics. Sirowa Grupi käive on üle 60 miljoni euro ning ettevõte annab tööd ligi 350 inimesele.

Lisainfo:
Sven Uustalu, tootejuht, Telema AS
sven.uustalu@telema.com,

Andreas Köhler
SIROWA Logistik & Service GmbH
andreas.koehler@sirowa.com
http://www.sirowa.com

Telema AS