ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

12. november 2013
12.11.2013 Telema on TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse Mektory toetaja
12. novembril avati Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) linnakus Tallinnas Raja tänaval Mektory maja. MEKTORY on mugandatud akronüüm sõnadest Modern Estonian Knowledge Transfer Organization For You ehk kaasaegse Eesti teadmussiirde organisatsioon.
Mektory on ainulaadne 4450 ruutmeetri suurune keskus, kus kohtuvad innovatsioon, teadus, äri ja õppimine. Maja neljal korrusel paiknevad  katselaborid, õppestuudiod, konverentsi- ja demoruumid, näitusesaal, eri kultuuride toad ja töökojad igas vanuses inimestele.

Mektory on paik, kus kohtuvad teadus ja turunõudlus, et viia ellu innovatsiooniprojekte, mis toovad ärikasu ettevõtjale, töökogemust üliõpilastele kui ka teadusarendusvõimalusi ülikoolile.  Mektory  majas on loodud võimalused tehnoloogia loovaks rakendamiseks ja tulevikuideede genereerimiseks. Keskuses edendatakse  ka ettevõtlikkust ja tutvustatakse inseneeriamaailma. Erinevatest ülikoolidest ja riikidest ning erinevate erialade üliõpilased moodustavad projektimeeskondi, et teadlaste juhendamisel töötada välja ettevõtetele  tehnoloogilisi- ja disainilahendusi ning ärimudeleid.

Mektorysse on oodatud nii lapsed, üliõpilased, õppejõud kui ka ettevõtjad. Majja oma panuse andnud enam kui 50 ettevõtte seas on ka Telema. Sisustame Mektory majas asuvat Logistika ja tarneahela juhtimise innovatsioonilaborit ning seletame huvilistele valdkonda läbi õpetlike mängude.

Lisainfot Mektory kodulehelt.

Telema AS