ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

19. oktoober 2012
17.10.2012 Telema osales Äripäeva korraldatud Kaubanduse Aastakonverentsil
17. otoobril 2012 kogunesid Eesti kaubandusettevõtete juhid ja otsustajad Tallinna, et osaleda iga-aastasel Kaubanduse Aastakongressil. Telema tutvustas üritusel EDI värskemaid uudiseid ja arengusuundi.
Telema stendis võeti kaubanduse otsustajaid vastu uusimate EDI-uudistega ja valdkonna arengut tutvustavate visioonidega. Huvilisi oli palju ning mitmed ettevõtted kuulsid Telemast ja meie teenustest esmakordselt. Telema müügidirektori Mati Maasiku sõnul oli kongressil hea võimalus levitada EDI sõnumit kaubandusettevõtete tippjuhtidele.
Kõik, kes Telema stendi külastasid, said juurde uusi teadmisi ning üle 30 julgema panid end proovile Telema viktoriinis. Viktoriini auhind, uhke eLuger, loositi välja kongressi pealaval. Õnnelik võitja oli sel korral Taavi Tikenberg Prime Partner AS-st. Palju õnne!

Äripäeva kongress keskendus sel aastal kaubanduse arengusuundadele Eestis ja lähiregioonis. Samuti pöörati tähelepanu e-kaubanduse, lojaalsusprogrammide ja tarbijakäitumise käekäigule ning arengutele. Traditsiooniliselt autasustati kongressil ala tublimaid: jagati Kaubanduse TOP auhindu.
Telema AS