ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Telema inimesed

Trüki

Mälumängur Ksenia, mandoliinivirtuoos Raul ja Telema pinksitiim

Telema töötajad on nutikad. Meie testija Ksenia Vetserinina osales Eesti meeskonna liikmena mälumängu “Kes? Kus? Millal?” XIV maailmameistrivõistlustel. Novembris Armeenias toimunud võistlus tõi kokku 54 parimat tiimi Venemaalt, USA-st, Kanadast, Soomest, Lätist, Poolast, Leedust, Eestist ja veel mitmest maailma riigist.

Telema inimesed on musikaalsed. 21. novembril kuulutas Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts 2016. aasta rahvamuusikakollektiiviks Saku Mandoliinid. Meie arendaja Raul Tõniste on selle orkestri ridades mänginud juba neli aastat, sisuliselt asutamisest alates. Saku Mandoliinid on Eesti mandoliiniorkestrite lipulaev, mille aktiivset kontserttegevust saadab suur publikumenu.
Telema meeskond on sportlik. Oktoobris saavutasid telemalased Kalevi lahtistel meistrivõistlustel lauatennises ettevõtete arvestuses kolmanda koha. Telema juht Hele Hammer ja müügijuht Kalle Kuuspalu tõusid poodiumikohtadele ka individuaalarvestuses. Telema firmasisene pinksiturniir aastal 2013 innustas Kallet treenima regulaarselt. Nüüd harjutab ta lauatennist neli korda nädalas, võistlustel osaleb paar korda kuus ning on Eesti mängijate edetabelis tõusnud juba konkurentsitihedasse ülemisse otsa.


Tagasi sisukorda


Telema meeskonnas 7 uut spetsialisti

Augustis 2016 täienesid Telema müügi- ja klienditoe osakonnad. IEVA ŠEVELJYTE tuli tööle Leedu kontorisse ja ARTŪRS GRIBULIS alustas Läti tiimis. Mõlemad on kogenud müügispetsialistid, kelle peamiseks ülesandeks Telemas on kliendisuhete hoidmine ja e-andmevahetuse teadmiste jagamine oma turul.

ÜLLE PANI asus tööle klienditeeninduse spetsialistina Tallinna kontoris. Ülle pikaajaline töökogemus Soome Nokia ja Tieto kontsernides annab kindluse vastata Telema klientide päringutele ning jagada kasutajatele näpunäiteid.

Oktoobris liitus Telemaga testijana ANASTASSIA ARHIPOVA. Tema kohus on olla valvas ja märgata vähimaidki koodiapsakaid, et Telema teenused oleksid kasutajatele veavabad. BIRGIT SANNAMEES, üks Telema uutest tootejuhtidest, alustas samuti oktoobris. Tema senine kogemus rahvusvahelistest kontsernidest ja avaliku sektori asutustest loob tootejuhtide tiimile kindlasti lisaväärtust. Birgiti vastutusalas on Telema VMI ja 3PL teenused.

ERKKI MUUGA liitus Telemaga novembris, asudes juhtima kõige olulisemaid tooteid Telema teenusportfellis: Telema EDISupplier ja EDIBuyer. Telema tootejuhtide tiim sai Erki näol juurde uut energiat, nälga nutikate IT lahenduste järele ja idufirma kogemust.

Detsembris asus ametisse Telema veel üks uus tootejuht KARL HALJASMETS. Tema hallata on mobiilse müügirakenduse Telema MMT toode. Samuti on tema portfellis Telema ASM toode ning planeeritav tooteandmete sünkroniseerimise toode.  Karli rahvusvaheline haridustee ja huvi ajakirjanduse vastu toob Telemasse värskeid tuuli.

Tere tulemast Telemasse, head uustulnukad!


IEVA ŠEVELJYTEARTŪRS GRIBULIS
ÜLLE PANIANASTASSIA ARHIPOVA

 BIRGIT SANNAMEES ERKKI MUUGA KARL HALJASMETS

Tagasi sisukorda

Luubi all Eva Kiisa

Nimi
Amet
Eva Kiisa
Telema büroo juhataja
illustratsioon: Arminas Žilaitis, Telema IT projektijuht 

Mis on sinus erilist?Ma usun siiani imedesse!
Üks asi, mille võtaksid kaasa üksikule saarele?
Hea sõbra, sest üksi hakkab mul kiiresti igav :)
Kelleks tahtsid lapsena saada?
Toidupoe müüjaks, sest tahtsin olla kindel, et mu perel oleks toit laual.
Mis täidab sinu playlisti?
Palju head muusikat - peamiselt elektropop ja indietroonika,
näiteks Lorde „Glory And Gore“ ja MS MR „Bones“.

Eva on Telema kaitseingel. Rööprähklemine on tal veres ja kõrvalt vaadates sujub kõik mängleva kergusega. Tihti õhkub Evast lausa emalikku hoolitsust - näiteks siis, kui ta saabub sinakashallil esmaspäeva hommikul ahjusooja koogi või kotitäie sõõrikutega. Telefonile vastates või Telema eFlow peakasutajaid koolitades on ta aga “üliterav pliiats”. Pole siis mingi ime, et just Eva on ainuke, kellele on Telema Aasta Töötaja tiitel omistatud rohkem kui ühel korral. Ja ta on täiega neid tiitleid väärt!


Tagasi sisukorda