ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Telema inimesed

Trüki

2014 tõi Telemasse uusi spetsialiste

Aasta jooksul alustas Telema Läti ja Leedu kontoris tööd kummaski kolm täiskohaga spetsialisti. Ka Eestis liitus Telema meeskonnaga kolm uut liiget.
 
VIKTORS KUDRJAVSKIS tuli Telema Läti müügijuhiks augustis. Ta on müügivaldkonnas töötanud enam kui kümme aastat ning soovis nüüd oma oskused proovile panna IT sektoris. Telema kontoris Leedus asus oktoobris juhtima AINAS ARUST. Ainasel on juhtimiskogemus mitmest rahvusvahelisest ettevõttest. Vahetult enne Telemasse tulekut töötas Ainas äriüksuse juhina firmas SGS. Leedu filiaali juhina vastutab ta müügi ja kliendisuhete hoidmise eest kohalikul turul. Loomulikult on tal ka Leedu meeskonna juhtimise ülesanded. Ainas on pärit eesti-leedu segaperest ja räägib lisaks leedu, inglise ja vene keelele ka eesti keelt.

ARNOLDAS SKINDERIS
on alates augustist Telema Leedu IT projektide spetsialist. Enam kui kümneaastase IT-kogemusega on ta õige inimene suunama kohalikke EDI integratsiooniprojekte. Arnoldas nõustab ka kliente ja teostab Telema EDI Mooduli juurutamist erinevates majandustarkvarades.

Müügiassistent JELENA SIOMINA alustas Leedu filiaalis samuti augustis. Jelena korraldab müügitööd ja vastutab klienditoe eest. Tema kohus on vastata kõigi Leedu klientide päringutele ning hoida korras ka filiaali büroo.

Hilissuvel liitusid Telema meeskonnaga Eestis kolm spetsialisti. KAUPO NOORMAA asus kliendihalduri ülesandeid täitma. AYRTON GROSSMANN on Telema veebipõhiste teenuste tootejuht ning korraldab ka uue e-arvete kinnitusringi projekti arendamist 2015. aastal. AIVI ROASTO, kellel on muljetavaldav IT ja admistratiivtöö kogemus, nõustab Telemat arenguvestlustest arianalüüsini.


VIKTORS KUDRJAVSKISAINAS ARUSTARNOLDAS SKINDERISJELENA SIOMINA

KAUPO NOORMAAAIVI ROASTOAYRTON GROSSMANN

Tagasi sisukorda

Telema talendid: mandoliinidest lauatenniseni, sekka õuduslugusid

Telema rahvas lööb alati aktiivselt kaasa, olgu siis töö või lõbu. Firmaüritustel on reeglina kavas mõni kehalist pingutust nõudev tegevus: minigolf, purjetamine või seinaronimine. Sport on ka vabal ajal au sees, Telemas harrastatakse ujumist, suusatamist, lohesurfi, golfi, tennist, mootorrattasõitu ja peotantsu, kui nimetada vaid mõned. Mitmelgi meie seast on huvitavaid andeid - hele lauluhääl, pillimänguoskus või anne kirjutada lugusid.

 

Telema tiimina alustasime aastat lauatennisega, osaledes aprillis tehnoloogiafirmade ja startupide turniiril Table Tennology. Meie müügijuht Kalle Kuuspalu innustus ping-pongist sedavõrd, et asus usinasti treenima. Poole aastaga jõudis ta Eesti 300 parima mängija sekka.
 
Aprillikuus osalesid paljud Telema inimesed video “Happy in Tallinn” võtetel. Pharrel Williamsi loo Happy saatel lustisid turundusjuht Kristina Uus, tegevjuht Hele Hammer koos oma laste ja isaga, ning partnersuhete juht Vivian Maripuu, kes tuli võttele koos poja ja taksikoeraga. Vaadake hoolega videot, leiate nad ehk teiste õnnelike tallinlaste seast üles!  
 
Arendusmeeskonna liige Raul Tõniste mängib pilli orkestris Saku Mandoliinid. Kollektiiv annab kontserte ja rahvusringhääling tegi neist juunis ka saatelõigu. Tootejuht Kadri Lenk on alates juunist litsentseeritud sukelduja.
 
Telema vanemsüsteemiadministraarot Margus Liiv on aga hinnatud koorilaulja. Loomulikult osales ta ka juuli alguses toimunud üldlaulupeol. Baltikumi müügidirektor Anneli Lepik armastab matkata. Tänavused reisid viisid teda Šveitsi Alpidesse ja juulis Islandile.
 
Arnoldas Skinderis, meie IT projektide spetsialist Leedus, üllatas meid kõiki, kui sai selgeks, et ta kirjutab õudusjutte. 2014. aasta lõpus nokitseb ta oma uusimate lugude kallal. Me anname kindlasti teada, kui mõni neist ilmub.
 
Spordiaasta lõpetuseks osales Telema tiim IT firmade võrkpalliturniiril “Kõvaketas”. Novembris saime jälle eetriaega, kui meie turundusjuht Kristina, kes on ema poolt lätlanna, tutvustas Läti vaatamisväärsusi. Intervjuu oli eetris ETV hommikuprogrammis Terevisioon.
 
Ilmselt on töö ja hobide tasakaal just see, mis teeb Telema töötajad õnnelikuks. 2014. aastal tähistasid 14 aasta täitumist Telemas Margus Liiv, Toomas Veersoo ja  Hele Hammer. Raul Tõniste on Telemas töötanud juba 12 aastat. Viiendat tööjuubelit pidasid Mati Maasik ja Tanel Pastarus. Suurepärased näited professionaalsest ja ühtsest meeskonnast.
 
Tagasi sisukorda

Telema filiaalidel Lätis ja Leedus uus aadress

Telema Läti filiaal kolis uude avarasse kontorisse mais. Uue büroo aadress Riias on  Biksēres 6 (varem Katlakalna 11C). Telefoninumber ega meiliaadressid ei muutunud. Uus kontor on ruumikam ja mugavam, samuti pääseb autoga paremini ligi ning parkimisprobleeme ei ole kunagi.

Alates novembrist on uus kontor ka Telema filiaalil Leedus. Külastage meie kolleege Vilniuses, aadressil  Savanorių pr. 176 . Telefoninumbrid ja meiliaadressid on ikka endised. Kaheksandal korrusel paikneva büroo aknast avaneb muljetavaldav vaade.

Tagasi sisukorda