ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Partnerlus

Trüki

Veel 3 Telema Sertifitseeritud Partnerit

2016. aasta esimene pool tõi Telemale juurde veel kolm sertifitseeritud partnerit Eestis. Jaanuaris omistati tiitel firmale Columbus Eesti AS, kes toetab Telema EDI Moodulit tarkvaras MS Dynamics NAV 2015. Mooduli sellesse tarkvarasse töötasid ühiselt väja kolm Microsoft Dynamics NAV-i Eesti partnerit: BCS Itera, HÄT Systems ja Fujitsu.

Aprillis sai oma sertifikaadi kätte meie pikaajaline partner RV-Soft OÜ, kes toetab tarkvara Balanss+. Standardne moodul tarkvarasse lahendati Telema API abil. Uus lahendus on eelmisega võrreldes kasutajatele palju mugavam.

Mais sertifitseeriti järjekorde MS Dynamicsi toefirma. Koostöölepe sõlmiti ettevõttega Aptus Group OÜ, kes toetab samuti Telema EDI Moodulit tarkvaras MS Dynamics NAV 2015. Sama tarkvara toetavaid IT-firmasid on Telema Sertifitseeritud Partnerite hulgas juba neli. MS Dynamics NAV on üks enamlevinud majandustarkvaradest Telema klientide seas.

Kõigis Balti riikides on hetkel 30 Telema Sertifitseeritud Partnerit, kes pakuvad professionaalset tuge laialdasemalt kasutatud majandustarkvaradele. Loe lisaks Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimuste kohta.

Tagasi sisukorda

Parimad liitumistingimused Telema Sertifitseeritud Partneritelt

Kampaania korras pakub Telema koostöös oma sertifitseeritud partneritega Lätis ja Leedus parimaid EDI teenusega liitumise tingimusi. Lätis osalesid 2016. a jaanuarist märtsini kestnud kampaanias tarkvara 1C autoriseeritud partnerid. Leedus on kampaaniapartneriteks Directo, Finansų valdymo sistemos, Proringas ja Rivilė, ning tingimused kehtivad k.a. aprillist juulini.

Klientidele, kes kasutavad Telema teenuseid veebi kaudu, pakuvad tarkvarafirmad soodustingimustel liidestamist ja dokumendiedastust otse majandusarkvarast. Liitumistingimused on tavapärasest märgatavalt soodsamad või hoopis tasuta. Kampaania ajal liituvad uued kliendid saavad Telema võrgus dokumente vahetada ühe kuu jooksul samuti tasuta.

Kampaania teavitus saadeti enam kui 1 000 ettevõttele. Paljud neist kavatsevad automatiseerida oma protsesse ja võtta kasutusele EDI lisaväärtusteenused. Leedus pole veel hilja soodsatest tingimustest osa saada.

Tagasi sisukorda

Telema on Infobalti liige Leedus

Jaanuaris 2016 astus Telema Leedu IT ühenduse INFOBALT liikmeks. Telemat seob Infobaltiga sarnane missioon – efektiivistada IT lahenduste abil ettevõtteid, avalikku sektorit ja kogu ühiskonda. Infobalti liikmestaatus võimaldab Telemal veelgi enam panustada Leedu IKT sektori arengusse.

E-andmevahetuse kasutus jääb Leedus 2016. aastal hinnanguliselt alla 10%. Valdava enamuse ettevõtete jaoks peitub protsesside tõhustamises ja kulude säästmises seega tohutu potentsiaal.

Tehnoloogilisi uuendusi ollakse aga varmad vastu võtma alles siis, kui nendest saadav kasu on täiesti arusaadav. Telema eesmärgiks on koolitada Leedu kaubandusettevõtteid, et võimalikult paljud mõistaksid EDI väärtust ja eeliseid. Vahendades parimaid e-andmevahetuse praktikaid kogu maailmast loodame rajada tõhusa "e-kultuuri". Kogemuste vahetamine on praegu eriti oluline, sest Leedu riik on algatanud mitmeid paberivaba suhtluse projekte, näiteks elektroonsete veoselehtede kasutamine „i.MAS“.

Tagasi sisukorda

Partnerid Saaremaal, Vilniuses, Pärnus ja mujal

Aasta alguses kutsuti Telema Saaremaale, et jagaksime oma kogemusi e-arvelduse valdkonnas. 26. jaanuaril korraldas meie hea partner Baltic Commerce OÜ eduka e-arvete seminari. Üritusele tuli kohale 70 e-arvete huvilist Saaremaa ettevõtetest.

Pärnu Finantskonverentsil, 14. aprillil, viis Telema meeskond läbi ärilõuendi mudeli töötoa. Pärnu Konverentside korraldajad on Telemaga koostööd teinud juba aastaid, kutsudes meie töötajaid korraldama erinevaid praktilisi töötubasid. Eriti menukad on olnud MIT Õllemängud Tarneahelakonverentsidel.

Koostöös Leedu kvaliteediühinguga (LKVIA) selgitas Telema EDI väärtust enam kui 40 ärikonsultandile seminaril, mis toimus Vilniuses 25. aprillil. Telema Leedu maajuht Ainas Arust rääkis põhjalikult, milliseid äriprotsesse EDI mõjutab ning kuidas mõõta soovitud positiivset mõju.

Tallinnas esinesid Telema eksperdid 26. mail järjekordsel e-arvete koolitusseminaril, mida korraldas Eesti Konverentsikeskus. Samal päeval arutles Telema arendusjuht Toomas Veersoo EDI võimaluste ja riskide üle Eesti Siseaudiitorite aastakonverentsil.

Kui on vaja arvamusliidri kommentaari tarneahela teemal, leiab Eesti meedia tihti üles Telema tegevjuhi ja Tallinna Tehnikaülikooli külalislektori Hele Hammeri. Viimati avaldas Hele arvamust Äripäevas 13. juunil ilmunud artiklis tarnija juhitud kaubavaru (VMI) kohta.

Tagasi sisukorda