ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

December 11, 2013
2013.12.11 Estiškas Telema MMT jau ir Suomijoje
Gruodžio mėnesį, Suomijos įmonė Sirowa Nordic Cosmetics pradėjo naudoti Telema MMT – estišką pardavimų automatizavimo sprendimą, skirtą prekybos įmonėms turinčioms pardavimo agentus, kurie lanko klientus bei surenka iš jų užsakymus. Šiuo metu, Baltijos šalyse, daugiau nei 28 įmonės, turinčios daugiau nei 250 pardavimo agentus sėkmingai naudoja Telema MMT sprendimą.
Telema MMT – pardavimų automatizavimo sprendimas, skirtas rinkti užsakymus ir rinkos informaciją kliento pusėje. Telema MMT pagalba, pardavimo agentai lankydami klientus, gali kurti užsakymus savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Įrašyti duomenys siunčiami iš bet kurios vietos (parduotuvės, automobilio, kavinės), bet kuriuo metu, tolesniam apdorojimui tiesiai į įmonę. Senasis, popieriumi paremtas, procesas dabar automatizuotas, atliekamas žymiai greičiau, be klaidų, ir taip pat padeda sutaupyti įmonės kaštus.

„Džiaugiamės, kad Nordic Cosmetics siekdami pagerinti savo darbo procesus pasirinko Telema MMT sprendimą“, komentuoja generalinė direktorė Hele Hammer. Ji priduria: „Tai pirmasis ir nepriklausomas mūsų įmonės žingsnis Suomijos rinkoje, įrodantis estiško IT dizaino patikimumą.“

Andreas Köhler iš SIROWA Logistik & Service GmbH komentuoja: „Sirowa įmonės Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, Telema sprendimą naudoja jau 7 metus. Sprendimas padėjo sutaupyti laiko ir pinigų, taip pat pagerinome santykius su klientais. Be to, Telema MMT patikrintas, techniškai patikimas ir vartotojo atžvilgiu draugiškas sprendimas. Taip pat, įsitikinome, jog Telema greitai reaguoja į kliento poreikius, suteikia visapusišką pagalbą paslaugos naudotojams. Šio sprendimo įdiegimas Suomijoje atrodė tikrai logiškas žingsnis.“
 
Sirowa Nordic Cosmetics Telema sprendimas palengvins darbą 14 pardavimo agentų, daugiau nei 1000-yje parduotuvių visoje Suomijoje. Pardavimų asistentai, prieš tai suvedinėję užsakymus rankomis, galės daugiau laiko skirti įmonės ir klientų tarpusavio santykiams. Sirowa pardavimo agentai, be automatizuoto elektroninių užsakymų modulio, taip pat naudos MMT Merčendaizingo modulį, jis padės lengviau fiksuoti produktų informaciją kiekvienoje parduotuvėje. Šis modulis leidžia fiksuoti prekių nebuvimo priežastis, produktų kainas, veidų kiekius bei fotografuoti prekių išdėstymą.


Daugiau apie Telema MMT:
Telema MMT sprendimo dėka yra sumažinamas popierinis darbas bei dvigubas informacijos suvedimas, taip pardavimo agentai sutaupo iki 2 valandų darbo per dieną, kurį gali skirti santykiams su klientais. Ženkliai sumažėja darbo krūvis bei klaidų kiekis. Užsakymai gaunami visą dieną realiu laiku, tai užtikrina sklandesnį užsakymų apdorojimą bei sklandesnę sandėlių veiklą. Reikalingos informacijos atsisiuntimas į prekybos agento Android įrenginį pagreitina ir pagerina klientų aptarnavimo kokybę. Telema MMT pranašesnis už popierinius užsakymus, sprendimas leidžia sutaupyti iki 220 eurų per mėnesį nuo vieno pardavimų agento.

Telema yra pirmaujanti EDI paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, teikianti IT sprendimus automatizuotiems pardavimo ir pirkimo procesams įgyvendinti. Telema persiunčia ir konvertuoja užsakymus, sąskaitas-faktūras, užsakymų patvirtinimus ir kitus komercinius dokumentus iš  užsakovo sistemos į tiekėjo sistemą, ir atvirkščiai. Telema sistemoje yra daugiau nei 3000 parduotuvių bei daugiau nei 1000 tiekėjų naudoja Telema EDI sistemą. Telema sistema persiunčiama daugiau nei 10 milijonų dokumentų per metus. Dauguma klientų yra Baltijos šalių įmonės, bet tarp klientų turime ir įmones iš  Suomijos, Lenkijos, Danijos, Vokietijos, Olandijos - kartu sudėjus, turime klientų iš 14 šalių.

Sirowa grupė dirba Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje, įmonė teikia pardavimo ir marketingo paslaugas kosmetikos, farmacijos ir odontologijos produktų gamintojams. Įmonės logistikos centras yra Vokietijoje. Grupė buvo įkurta 1993, Suomijoje 2003, o po trijų metų Sirowa kartu su Scanco įsigijo Nordic Cosmetics. Šiuo metu Sirowa grupėje dirba maždaug 350 žmonių, įmonės metinis pelnas siekia daugiau nei 60 mln. eurų.
 
Norėdami sužinoti daugiau susisiekite su:
Sven Uustalu, Produkto vadovas, Telema AS
Sven.uustalu@telema.com
 
Andreas Köhler
SIROWA Logistik & Service GmbH
andreas.koehler@sirowa.com
http://www.sirowa.com
Telema AS