ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

August 29, 2012
2012.08.30 Estijos įmonė Telema AS ir Lietuvių įmonė Rivilė UAB per EDI sistemą jungia 8000 įmonių
Pirmaujantis EDI operatorius Baltijos šalyse Telema ir pirmaujantis apskaitos ir verslo valdymo programos tiekėjas Lietuvoje Rivilė tapo partneriais, kad suteiktų galimybę visiems Rivilės klientams  naudotis elektronėmis PVM sąskaitomis-faktūromis ir kitais EDI dokumentais  greičiau ir ekonomiškiau.

Lietuvoje kasmet išrašoma maždaug 110 milijonų PVM sąskaitų-faktūrų, ir šiuo metu, mažiau nei 2% iš jų- yra elektroninės.  Prekybos sandoriuose dalyvauja ir kiti dokumentai: užsakymai, prekių ir pakartotino naudojimo pakuočių priėmimo ataskaitos, pranešimai apie prekių išsiuntimą ir t.t.. Pakeitus, popieriumi pagrįstus, procesus elektroniniais, ir pradėjus naudoti e-užsakymus ir e-PVM sąskaitas-faktūras,  prekybos įmonės galėtų sutaupyti milijonus litų. Telemos ir Rivilės bedradarbiavimas yra rimtas žingsnis link paprastesnio elektroninių PVM sąskaitų-faktūrų įsitvirtinimo Lietuvoje.


Telemos R&D patarėjas Jürgo Preden komentuoja: „ Telema suprato, kad norint palengvinti EDI tinklo augimą Baltijos šalyse, bendradarbiavimas, su vietos apskaitos ir veslo valdymo programinės įrangos tiekėjais, yra būtinas. Rivilė yra viena iš populiariausių apskaitos ir veslo valdymo programų, naudojamų Lietuvoje, taigi būtent su Rivile buvo susisiekta pirmiausiai. Šiandien mes džiaugiamės turėdami puikius bendradarbiavimo partnerius tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje. Mes tikime, kad bendradarbiavimas atneš naudos visiems-tiek Telemos, tiek Rivilės- klientams. ”

 

2012-ais Telema daug dirbo siekdama įdiegti "Telema Modulį", skirtą labiausiai paplitusiems apskaitos ir veslo valdymo programų sprendimams Baltijos šalyse. Telema Modulis apskaitos ir verslo valdymo programoje yra kažkas panašaus į Inernetinio Banko Modulį, esantį visuose apskaitos ir verslo valdymo programų sprendimuose- jis paprastai būna pradiniame pakete, arba jį galima lengvai ir greitai užsisakyti iš programos tiekėjo. Naudojant apskaitos ir verslo valdymo programos sprendimą, su įdiegtu Telema Moduliu, klientai gali importuoti e-užsakymus ir e-PVM sąskaitas-faktūras centralizuotai, ir išvengti ilgai trunkančių ir brangiai kainuojančių vystymo darbų. 

Rivilės apskaitos ir verslo valdymo programos Projektų vadovas Virgilijus Žutautas patvirtina: " Mes džiaugiamės bendradarbiavimu su Telema, tai atvers EDI bendravimo kanalus visiems 5000 Rivilės klientų. Jie galės lengvai jungtis prie 3000 mažmeninkų ir 1000 tiekėjų bendradarbiaujančių su Telema Baltijos šalyse. Rivilė tiki, kad e-užsakymai ir e- PVM sąskaitos-faktūros nėra konkurencinis pranašumas, o tiesiog elementarus kiekvienos įmonės, kuri nori optimizuoti prekybos procesus, pasirinkimas. Rivilė deda pastangas, siekdama užtikrinti, kad Rivilės klientai turėtų greitą ir lengvą prieigą prie EDI tinklų."


__________________
 
Rivilė UAB  yra viena pirmaujančių apskaitos ir verslo valdymo programinės įrangos kūrėjų ir tiekėjų Lietuvoje. Rivilė Gama apskaitos ir verslo valdymo programinės įrangos sprendimas yra vienas populiariausių Lietuvoje, daugiausiai mažo ir vidutinio verslo sektoriuje. Veiklą pradėjusi 1992 Rivilė šiandien gali pasigirti daugiau nei 5000 klientų. Dauguma klientų įsikūrę Lietuvoje arba kitose Baltijos šalyse.

             
Telema AS yra pirmaujanti EDI paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, teikianti IT sprendimus automatizuotiems pardavimo ir pirkimo procesams įgyvendinti. Telema persiunčia ir konvertuoja užsakymus, PVM sąskaitas-faktūras, užsakymų patvirtinimus ir kitus komercinius dokumentus iš  užsakovo sistemos į tiekėjo sistemą, ir atvirkščiai. Telema sistemoje yra daugiau nei 3000 parduotuvių, daugiau nei 1000 tiekėjų naudoja Telema EDI sistemą. Telema sistemos pagalba persiunčiama daugiau nei 8 milijonai dokumentų per metus. Dauguma klientų yra Baltijos šalių įmonės, bet tarp klientų turime ir įmones iš Suomijos, Lenkijos, Vokietijos bei Olandijos. 

 

Norėdami išsamesnės informacijos kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

 

Rūta Kryževičiūtė, Filialo vadovė, Telema AS filialas Lietuvoje, ruta.kryzeviciute@telema.com      

Marius Rubinas, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas, Rivilė UAB, mariusr@rivile.lt

Telema AS