ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

March 17, 2014
2014.03.13 Verslo pusryčiai-seminaras IT įmonėms
Lietuvos apskaitos ir verslo programas aptarnaujančios įmonės kviečiamos į pusryčius-seminarą, vyksiantį Vilniuje, š.m kovo 26 dieną. Pagrindinė seminaro tema – kaip IT įmonės gali elektroninių duomenų apsikeitimo integracijos procesą, savo klientams, paversti ekonomiškesniu ir lengvesniu.

Seminare Telema pristatys naujausias, pasaulio ir Baltijos šalių, elektroninių sąskaitų faktūrų rinkos tendencijas. Elektroniniai duomenų mainai (Electronic Data Interchange (EDI)), ir e-sąskaitos šiuo metu kelia didžiausias diskusijas daugeliui Lietuvos įmonių. Kas yra EDI, kaip tai veikia, kas ir kam tai naudojama, kaip padėti klientams visa tai lengviau įsidiegti – šios temos bus svarbiausios mūsų organizuojamame Telema verslo pusryčiuose-seminare.

 

Renginio metu dalyviai turės galimybę aptarti elektroninių sąskaitų faktūrų apdorojimo naujienas ir įvykius, taip pat EDI istoriją. Svečias iš GS1, pristatys standartų apžvalgą, kurie skirti tiekimo grandinės valdymo gerinimui. IT įmonė Directo dalinsis savo patirtimi, kaip TELEMA EDI Modulio sukūrimas padidino pardavimus ir klientų pasitenkinimą.


Telema pristatys sertifikuoto partnerio programą. Telema sertifikuoto partnerio statusas suteikiamas IT įmonėms, kurios yra įdiegusios Telema EDI Modulį į savo palaikomą programinę įrangą; būtent dėl to, galutinis vartotojas gali lengvai, greitai ir pigiai įsidiegti EDI savo apskaitos sistemoje. Paruoštas EDI Modulis, IT įmonėms suteiks galimybę turėti konkurencinį pranašumą, parduodant savo programinę įrangą.

 

Tiems, kuriuos labiau domina techniniai aspektai Telema atliks EDI Modulio techninę plėtros apžvalgą. Visos temos bus iliustruotos gyvenimiškais pavyzdžiais, tų IT įmonių, kurios jau turi įgyvendinusios EDI Modulį savo programinėje įrangoje.


Jei norėtumėte dalyvauti seminare, prašome registruotis čia

 

Telema AS