ENG EST LAT
LOGIN
Pagrindinis

Naujienos

Print

September 17, 2013
2013.09.12 Verslo pusryčiai-seminaras: kaip sumažinti rankinį darbą ir sutaupyti 17 000 LT?
Praėjusią savaitę Telema surengė rytinį seminarą Vilniuje, seminare buvo pristatomi naujausi  elektroninių dokumentų apsikeitimo (EDI) sprendimai. Tai antras rytinių seminarų renginys šiais metais (pirmasis vyko Rygoje).

Lietuvos įmonių vadovai, IT atstovai bei finansų vadovai buvo pakviesti į verslo pusryčius viešbutyje Europa Royale. Šio renginio tikslas buvo išsiaiškinti kaip galima sutaupyti laiko ir organizacijų procesus paversti efektyvesniais.

 

Seminare apžvelgėme EDI tendencijas visame pasaulyje ir Baltijos šalyse. Rūta Narutavičė, Telema vadovė Lietuvoje kalbėjo apie EDI įgyvendinimo modelius ir pristatė paprastą skaičiuoklę, kuria galima įvertinti išlaidas, o tuo tarpu, laikui bėgant, EDI sprendimai akivaizdžiai padėtų jas sumažinti.

 

Kitos seminare apžvelgtos temos:

- Įvairūs būdai užsakymams rinkti

- Kaip pašalinti nuobodų rankinį duomenų suvedimą

- Kaip užsakyti prekes per vieną internetinį portalą

- Kuo naudingas mobiliųjų prietaisų naudojimas merčendaizingo procesuose

- Ar užsakymų procesas gali būti kitoks

- Kaip sutaupyti per metus 17 000 LT ir daug daugiau.

 

Visos šios temos buvo aptartos iš mažmenininko bei tiekėjo pusės. Siekiant atsakyti konkrečius klausimus ir paaiškinti tam tikrus sprendimus antra seminaro dalis vyko lygiagrečiomis sesijomis (mažmenininkams ir tiekėjams). Renginio metu, beveik 40 dalyvių pasidalijo patirtimi, ir įsitikino EDI nauda.

 

Norėdami pamatyti nuotraukas iš renginio, apsilankykite TELEMA Facebook

Telema AS