ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema klientu stāsti

Print

TransferWise: tiecoties pēc efektivitātes ar Telema eFlow

2015. gadā TransferWise cīnījās ar manuālu un laikietilpīgu kontu maksājumu procesu. Simtiem pirkšanas rēķinu slēpās atvilktnēs vai pastkastēs, maskējušies par mēstulēm. Tagad uzņēmums ir ieviesis Telema eFlow – risinājumu izmaksu sadalījumam un elektroniskai pirkšanas rēķinu apstiprināšanai. Risinājums padarījis uzņēmuma rēķinu apstrādes procesu ērtu un nekļūdīgu visā pasaulē.


               
 
TransferWise ir Igaunijā radies jaunuzņēmums, kas piedāvā caurskatāmākus un pieejamākus starptautiskus naudas pārsūtīšanas pakalpojumus kā tradicionālās bankas. Uzņēmuma astoņi sadarbības partneri atrodas Apvienotajā Karalistē, ASV, Kanādā, Austrālijā, Ungārijā, Japānā, Singapūrā un Igaunijā. TransferWise piedāvā pakalpojumus 59 valstīs un nodarbina vairāk nekā 600 cilvēku.

Telema pakalpojumi:
Telema eFlow
Dokumentu apjoms:tuvu 1000 iepirkumu rēķiniem
Uzskaites programmatūra:MS Dynamics NAV

Krista Teearu,
TransferWise galvenā grāmatvede
                                
Elektroniskā e-rēķinu apstrāde ir aptuveni sešas reizes ātrāka, salīdzinot ar papīra rēķinu apstrādes procesu. Liela produktivitāte tiek iegūta, automatizējot atkārtojošos rēķinu apstrādi. Visus regulāros pirkšanas rēķinus var apstrādāt ļoti ātri, izmantojot izmaksu sadalījumu likumus un automatizētas darbplūsmas.

Telema eFlow mākoņrisinājums ir integrēts ar uzņēmuma ERP: MS Dynamics NAV. Risinājums ir viegli pieejams no jebkuras ierīces ārpus biroja, padarot Telema eFlow īpaši ērtu darbiniekiem, kuri atrodas kustībā.

Krista Tēaru (Krista Teearu), TransferWise galvenā grāmatvede: „Uzņēmuma pirkšanas rēķinu process ir mainījies uz visiem laikiem – digitālā apstiprināšanas darbplūsma ir efektīva, izmaksu sadalījums ir automatizēts un precīzs, piekļuve rēķiniem ir daudz ērtāka jebkurā laikā un gandrīz bez kļūdām.”

Lai arī vairāki pakalpojumu sniedzēji piedāvā pirkšanas rēķinu apstrādi un automatizēšanu, TransferWise izvēlējās Telema eFlow. „Mēs novērtējam Telema kā pakalpojuma sniedzēja elastību. Telema eFlow ir lietotājam draudzīgs un intuitīvs risinājums, kas ir attīstījies līdz ar mūsu vajadzībām,” skaidro Krista Tēaru. „Pirkšanas rēķinu apstrādes procesam jābūt ātram, vienkāršam un ērtam, lai uzņēmuma darbinieki varētu koncentrēties nozīmīgākiem uzdevumiem.”

Telema eFlow ļauj visus pirkšanas rēķinus apstrādāt digitāli neatkarīgi no to formāta (papīrs, PDF vai e-rēķins). Pieaugot e-rēķinu izplatībai, nebūs nepieciešama manuāla datu ievade, un procesa efektivitāte un precizitāte vēl var pieaugt.


Atpakaļ uz saturu


Trešā lielākā mazumtirdzniecības ķēde Latvijā izvēlas Telema EDI

2016. gada septembrī vēl divi no Iepirkumu grupas dalībniekiem – Lars Limited (13 veikali) un Pārtikas veikalu grupa (6 veikali) – sāka elektronisku datu apmaiņu Telema tīklā. Telema ir līgums ar visiem 19 Iepirkumu grupas dalībniekiem, kas uztur 228 pārtikas veikalus visā Latvijā TOP! franšīzes ietvaros. Veikali tiek pievienoti pakāpeniski.

Nesen pievienotie veikali jau apmainās ar e-pasūtījumiem un e-rēķiniem ar vairāk nekā 40 lielākiem piegādātājiem, tai skaitā ar ceptuvi Hanzas Maiznīcas un pienotavu Latvijas Piens. Aktīvo piegādātāju pievienošanu plānots pabeigt turpmāko sešu mēnešu laikā. Mazākiem piegādātājiem ir dots laiks pielāgoties jaunajam procesam un uzstādīt atbilstošus EDI savienojumus.

TOP! franšīzes grupa rāda labu piemēru citām mazumtirdzniecības ķēdēm ar izkliedētu veikalu tīklu visā valstī. Ar lielu vēlmi palielināt produktivitāti un labu projektu pārvaldību, tehnisko EDI ieviešanu no paša sākuma līdz strādājošiem eksperimentālajiem savienojumiem iespējams pabeigt tikai 8 nedēļu laikā.

Atpakaļ uz saturu