ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema komanda

Print

2014. gadā pievienojušies jaunie kolēģi

2014. gadā Telema komanda ir paplašinājusies gan Latvijā, gan Lietuvā ar trim pastāvīgiem darbiniekiem. Igaunijā Telema pievienojās trīs jauni cilvēki.

Augustā Telema pievienojās VIKTORS KUDRJAVSKIS tirdzniecības vadītāja amatā Telema Latvia. Viktors ir strādājis tirdzniecībā pēdējos desmit gadus un vēlas izmantot savas prasmes IT sektorā. Kopš oktobra Telema Lithuania ir jauns pārstāvniecības vadītājs, AINS ARUSTS (AINAS ARUST). Ainam ir vadīšanas pieredze vairākos starptautiskos uzņēmumos. Pirms pievienošanās Telema Ains strādāja SGS par filiāles vadītāju. Mūsu Lietuvas birojā viņš atbild par tirdzniecību un attiecībām ar klientiem, kā arī vietējās komandas pārvaldību. Ains ir igauņu izcelsmes, tādēļ papildus lietuviešu, angļu un krievu valodai viņš tekoši runā arī igauņu valodā.

ARNOLDS SKINDERIS (ARNOLDAS SKINDERIS) pievienojās Telema Lithuania augustā kā IT projektu speciālists. Viņa vairāk nekā desmit gadu pieredze IT ir vērtība, konsultējot klientus EDI integrācijas projektos un realizējot Telema EDI Module ieviešanas projektus dažādos programmatūras risinājumos.

Tirdzniecības konsultante JELENA SIOMINA arī sāka strādāt mūsu Lietuvas birojā augustā. Jelena ir tirdzniecības konsultante, kā arī atbild par klientu apkalpošanu Lietuvā. Viņa ir tā, kura pārliecinās, ka klientu pieprasījumi tiek apstrādāti laikā un birojs darbojas nevainojami.

Vasaras beigās Telema Estonia pievienojās trīs speciālisti. KAUPO NORMĀ (KAUPO NOORMAA) sāka strādāt kā kontu pārvaldnieks. AIRTONS GROSMANNS (AYRTON GROSSMANN) ir Telema tīmeklī bāzēto pakalpojumu izstrādājumu grupas vadītājs un vadīs mūsu e-rēķinu darbplūsmu produkta izstrādi 2015. gadā. AIVI ROASTO, ar lielu iepriekšējo pieredzi IT un administrēšanā, konsultē Telema dažādos jautājumos no veiktspējas izvērtēšanas līdz komercizpētes projektiem.


VIKTORS KUDRJAVSKISAINAS ARUSTARNOLDAS SKINDERISJELENA SIOMINA

KAUPO NOORMAAAIVI ROASTOAYRTON GROSSMANN

Atpakaļ uz saturu
 

Talantīgie Telema darbinieki: mandolīnas, galda teniss un šausmu stāsti

2014. gadā Telema darbinieki piedalījās ļoti dažādās ārpusdarba aktivitātēs. Iekšējos pasākumos mēs parasti iekļaujam fiziskas aktivitātes: klinšu kāpšanu, minigolfu vai burāšanu. Mūsu komandas biedri aizraujas ar dažādiem sporta veidiem, piemēram, slēpošanu, peldēšanu, kaitbordu, golfu, tenisu, motobraukšanu. Daudziem no mums ir vēl citi talanti, piemēram, dziedāšanas prasme, mūzikas instrumentu spēlēšanas prasme, grāmatu rakstīšana.

Mēs sākām sportošanas gadu aprīļa sākumā ar dalību Table Tennology turnīrā Tehnoloģiju un jaundibināto uzņēmumu ekosistēmas sabiedrībai. Pasākums tik ļoti iedvesmoja mūsu igauņu tirdzniecības vadītāju Kalli Kūspalu (Kalle Kuuspalu), ka viņš sāka nopietni trenēties un iekļuva Igaunijas 300 labāko spēlētāju skaitā agrāk nekā sešos mēnešos.

Aprīlī daudzi Telema ļaudis piedalījās video klipa “Happy in Tallinn” veidošanā, ko iedvesmoja Farela Viljamsa (Pharrel Williams) dziesma “Happy”. Ja ieskatīsieties ciešāk, atpazīsiet mūsu tirgvedības vadītāju Kristinu Ūsu (Kristina Uus) un mūsu izpilddirektori Heli Hammeri ar viņas bērniem un viņas tēti. Viviana Maripū (Vivian Maripuu), mūsu IT partneru attiecību vadītāja, ar savu dēlu un suni arī ir laimīgi šajā klipā. 

Rauls Teniste (Raul Tõniste), mūsu vecākais programmētājs, Saku Mandolīnu orķestra dalībnieks, uzstājās 2014. gada jūnijā TV un piedalās daudzos koncertos. Kadri Lenka (Kadri Lenk), mūsu izstrādājumu grupas vadītāja, jūnijā saņēma niršanas licenci.

Marguss Līvs (Margus Liiv), mūsu sistēmas administrators ar stāžu, ir novērtēts dalībnieks vairākos koros, kas, citu pasākumu starpā, jūlija sākumā piedalījās šā gada Igaunijas Dziesmu svētkos. Anneli Lepikai (Anneli Lepik), mūsu Baltijas tirdzniecības direktorei, patīk pārgājieni. Šogad jūlijā viņa aizceļoja uz Šveices Alpiem un Islandi.

Arnolds Skinderis, mūsu jaunais IT projektu vadītājs Lietuvā, pārsteidza mūs visus, kad uzzinājām, ka viņš ir šausmu stāstu autors. 2014. gadā viņš pabeigs savus jaunākos stāstus. Mēs ziņosim, kad tie tiks publicēti.

Sportošanas gads beidzās ar “Kõvaketas” volejbola turnīru, kas norisinājās starp IT uzņēmumiem Igaunijā. Mūsu TV slava turpinājās 20. novembrī, kad mūsu tirgvedības vadītāja Kristina Ūsa, kura ir pa pusei latviete, ieteica lieliskas vietas, kuras apmeklēt Latvijā. Interviju pārraidīja rīta TV pārraidē Terevisioon Igaunijas Nacionālajā televīzijā.

Labs līdzsvars starp darbu un hobijiem dara Telema darbiniekus laimīgus. 2014. gadā Marguss Līvs, Tomass Vērso (Toomas Veersoo) un Hele Hammere svinēja 14 darba gadus Telema. Rauls Teniste strādā Telema 12 gadu. Mati Māsiks (Mati Maasik) un Tanels Pastaruss (Tanel Pastarus) svinēja savu piekto darba gadadienu. Lieliski piemēri profesionālai un vienotai komandai.
 
Atpakaļ uz saturu

Telema filiāles Latvijā un Lietuvā jaunās mājvietās!

Maija beigās Telema Latvia pārcēlās uz jaunu, plašu biroju. Jaunā Rīgas biroja adrese ir Biksēres 6 (agrāk zināma kā Katlakalna 11C). Tālruņa numurs un e-pasta adreses nemainījās. Jaunā mājvieta nozīmē vairāk vietas, labāku piekļuvi un nekādu problēmu ar stāvvietām.

Kopš novembra Telema ir arī jauns birojs Viļņā. Jūs varat apciemot Lietuvas komandu Savanorių pr. 176, Viļņā (Vilnius). Tālruņa numuri un e-pasta adreses joprojām ir tādas pašas. Jaukais skats no jaunās darbavietas astotajā stāvā noteikti būs iedvesmas avots.

Atpakaļ uz saturu