ENG EST LIT
LOGIN
Sākums

Telema komanda

Print

Pilnīgi jauns savienotājs un citi jaunpienācēji

2016. gada pirmajā pusē Telema pievienojās trīs jauni darbinieki.
Janvārī mūsu Latvijas komandai pievienojās pilna laika IT projektu pārvaldnieks KRISTAPS SOMS. Viņa galvenie uzdevumi ir klientu integrēšanas projektu pārvaldība un tehnisko konsultāciju piedāvāšana. Kristapam ir pieredze darbā telekomunikāciju sektorā, desmit gadus viņš ir sniedzis padomus klientiem par tehniskiem risinājumiem un vēlas sniegt mūsu Latvijas klientiem profesionālu atbalstu.

LAUR MATHIESEN arī janvārī sāka strādāt par klientu pārvaldnieku mūsu Tallinas birojā. Laur ir bijusi gara karjera klientu attiecību jomā finanšu sektorā, vēl nesen SEB bankā. Telema viņš rūpēsies par 200 klientu portfeli.

Februārī Telema izveidoja unikālu amatu, sauktu par savienotāju (Linker) (iespējams, pirmais šāds amats pasaulē!), un pieņēma darbā TANEL PRAAKLI, Tallinas Tehnoloģiju universitātes gudrās loģistikas studentu. Savienotāja darbs būs ļoti nozīmīgs ‒ viņam jāatrod un jāsavieno potenciālie EDI partneri Telema tīklā. Tanel ir ļoti ieienteresēts strādāt ar piegādes ķēdi un izmantot iespēju to ietekmēt.

Laipni lūdzam visus jaunos speciālistus!

KRISTAPS SOMS
IT projektu vadītājs, Latvija
LAUR MATHIESEN
klientu pārvaldnieks, Igaunija
TANEL PRAAKLI
savienotājs, Igaunija


Atpakaļ uz saturu

Labākie no labākajiem izglītojas un izklaidējas

Katra gada sākumā mēs izvēlamies gada labāko kolēģi, gada jaunpienācēju un gada darbinieku. 2015. gada tituli tika piešķirti: EVA KIISA (labākā darbiniece), KADRI LENK (labākā kolēģe) un ARMINAS ŽILAITIS (labākais jaunpienācējs).

2016. gada pavasarī trīs Telema darbinieki pabeidza studijas Tallinas Tehnoloģiju universitātē. Mati Maasik, mūsu tirdzniecības direktors, ieguva maģistra grādu vadībā un mārketingā. Kristel Källe, mūsu projektu vadītāja, ar izcilību pabeidza loģistikas bakalaura studijas. Ksenia Vecherinina, mūsu izstrādātāja un testētāja, ieguva bakalaura grādu informācijas tehnoloģijās. Pieci Telema darbinieki studē dažādos līmeņos universitātēs, lai paaugstinātu kvalifikāciju IT, loģistikā un uzņēmējdarbībā.


Telema komanda tiek saliedēta, izmantojot arī dažādas izklaides, sportiskas aktivitātes un spēles. Treknā otrdiena 2016. gada 9. februārī kļuva par reibinošo briļļu ballīti, jo nebija sniega, lai brauktu ar ragavām. Februāra beigās kolēģu grupa devās slēpošanas ceļojumā uz Sappee Somijā. Martā visi, kas piedalījās tirdzniecības sanāksmē, piedalījās arī tradicionālajā Telema galda tenisa turnīrā. 2016. gada jūnijā produktu pārvaldnieki izmēģināja spēkus (daudzi pirmoreiz dzīvē) galda tenisā un āra tenisā Prangli salā. Tā bija ceturkšņa divu dienu semināra, kurā tika arī nopietni strādāts, izklaidējošā daļa.

Atpakaļ uz saturu